Zostań wolontariuszem w Solskim

Teatr im. Ludwika Solskiego poszukuje wolontariuszy na nadchodzący sezon teatralny.

Zapraszamy do współpracy osoby od 15 roku życia, z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, które są zainteresowane życiem kulturalnym Tarnowa. Pożądane cechy to umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi osobami. Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń bądź znalezienie nowych pasji.

Poszukujemy wolontariuszy do obsługi widzów oraz promocji, opiekunów grup teatralnych w trakcie dużych wydarzeń artystycznych (np. Tarnowska Talia), jak również osób z zacięciem dziennikarskim do pomocy w redagowaniu “Kulis Solskiego”.

Wolontariusze zostaną przeszkoleni, otrzymają zestaw wolontariusza, a oprócz tego bezpłatne wejściówki na spektakle, będą zapraszani na konferencje prasowe oraz spotkania z artystami.

Co ponadto wiąże się z byciem wolontariuszem w Solskim? Najważniejsze – to możliwość rozwoju i nauki, odkrycie nowych talentów, poznanie interesujących ludzi. Dodatkowo wolontariusze otrzymają referencje. Wolontariat to także okazja do nawiązania nowych kontaktów i znajomości. 

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Biurem Promocji i Organizacji Widowni Teatru im. Ludwika Solskiego, tel. 14 6888 32 87, email: k.bogusz@teatr.tarnow.pl.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 6 września 2013 o godz. 16.00 na Małej Scenie.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki