Zimowe Ferie w Solskim

Zapraszamy najmłodszych na ferie zimowe do tarnowskiego teatru. Proponujemy zajęcia muzyczne z „Bajkowym koncertem” na finał.

Rozśpiewane ferie to propozycja dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Przygotują i poprowadzą je muzycy Sławomir Ramian i Piotr Niedojadło oraz pedagog Edyta Kożuch.

W trakcie zajęć najważniejsza będzie dobra zabawa, w grupie rówieśników, ze znanymi i lubianymi, bajkowymi melodiami.
A w to wszystko, wplecione zostaną różnorakie zadania, takie jak rozśpiewki, praca z głosem, analiza tekstu piosenki, ruch sceniczny, praca z akompaniatorem, które pozwolą na przygotowanie „Bajkowego koncertu”  dla rodzin uczestników.

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 14 688 32 87, 784 976 025


Edyta Kożuch – pedagog specjalny, pedagog resocjalizacyjny (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie), specjalista w zakresie resocjalizacji i bezpieczeństwa publicznego oraz interwencji kryzysowej i kryzysów psychologicznych (Uniwersytet Jagielloński wKrakowie). Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną oraz osobami niedostosowanymi społecznie. (Specjalistyczny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. E. Gierat w Tarnowie, Policyjna Izba dziecka w Tarnowie, Zakład karny w Tarnowie- Mościcach).

Piotr Niedojadło – pianista, z wykształcenia muzyk instrumentalista.w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, jest założycielem stowarzyszenia „Amos” zajmującego się edukacją artystyczną, prowadzi lekcje nauki gry na instrumentach klawiszowych.

Sławek Ramian – wokalista, kompozytor, laureat i uczestnik telewizyjnych programów „Szansa na Sukces”, „Bitwa Na Głosy” oraz „The Voice of Poland”. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego z tytułem magistra sztuki na kierunek Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej. Jako instruktor wokalny nadzorował międzynarodowy projekt muzyczny holenderskiego producenta Jana Kisjesa „Łobuziaki”.

PROGRAM

Warsztaty muzyczne „Bajkowy koncert” dla dzieci w wieku 7 – 11 lat

Termin:

20 lutego – 22 lutego

20 lutego: 10:00 – 15:00

21 lutego: 10:00 – 15:00

22 lutego: 11:00 – 16:00

22 lutego: 16:00 pokaz uczestników warsztatów

Koszt : 135 zł od uczestnika, w tym voucher na spektakl oraz jeden ciepły posiłek.

Zapraszamy!

Video z pokazu kończącego warsztaty, 22 lutego 2018 r., realizacja Maciej Rybski.

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=5Mo2ly1k5qs&app=desktop

fot. Artur Gawle