Teatralne propozycje na wieczór Andrzejkowy

Muzycznie, intrygująco i kabaretowo zapowiada się najbliższy, andrzejkowy weekend listopada w tarnowskim teatrze. Proponujemy “Disco Solski”, “Ikebanę” oraz “Impro Krk” w wyjątkowych cenach.

“DISCO SOLSKI” – spektakl muzyczny, w którym znane teksty disco polo zyskały zupełnie nową oprawę muzyczną i już od kilku miesięcy pozytywnie zaskakują widzów. Usłyszymy między innymi stylizacje na rock, jazz, blues, balladę pop i wiele innych.
Gramy: 24, 25 i 26 listopada o godz. 18:00 DUŻA SCENA

“IKEBANA” – tekst Marcina Skóry w wykonaniu Matyldy Baczyńskiej. Monodram pełen skrajnych emocji, o Ewie Złej Nowickiej, która umiała układać kwiaty, ale nie umiała ułożyć sobie życia. O kobiecie, której historia to szereg skomplikowanych wydarzeń, prowadzących do tragedii. Czy tylko ona jest temu winna?
Gramy: 25 i 26 listopada o godz. 16:00 MAŁA SCENA

“Impro KRK” – Grupa IMPRO KRK serdecznie zaprasza na swój wyjątkowy występ. Wyjątkowy, bo będzie to kolejny pokaz tej grupy w Tarnowie, wyjątkowy również ze względu na niespotykaną dotychczas konfigurację członków oraz tego, że każdy występ grupy Impro KRK jest jedyny w swoim rodzaju. Cały pokaz powstanie na państwa oczach według Państwa wytycznych, co wszystkim przyniesie wiele radości.
Gramy: 25 listopada o godz. 19:00 MAŁA SCENA

Cena na powyższe spektakle to 20 zł/os.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc na hasło Andrzejki z Solskim nr tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl