Taneczne ferie w Teatrze Solskiego, czyli Salsa Crash Course

W pierwszym tygodniu ferii proponujemy młodzieży szkolnej skuteczny, intensywny i błyskawiczny kurs salsy od podstaw. każdy uczestnik tanecznych zajęć otrzyma bilet na wybrany przez siebie spektakl.

Kurs potrwa przez 3 dni – po 2 godziny dziennie. Jest to idealny sposób, aby wykorzystać wolny czas na poznanie tańca, który przebojem zdominował niemal wszystkie taneczne parkiety świata. Salsowe kroki będzie można ćwiczyć pod okiem nauczyciela instruktorów (także latynoskich!) Krzysztofa Węglarczyka. – Zaczniemy od zestawu kroków podstawowych przez taneczny niezbędnik aż do kombinacji technicznych. Nasz kurs to także spora dawka humoru, pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń – mówi prowadzący zajęcia, Krzysztof Węglarczyk.

Kurs odbędzie się w dniach 4, 5 i 6 lutego ( wtorek, środa, czwartek) w godzinach od 14:00 do 16:00 na foyer teatru. Koszt kursu to 45 zł od osoby. W cenie kursu jest bilet na jeden ze spektakli. Chętnych prosimy o wysłanie mailowego zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko, numer telefonu – na adres promocja@teatr.tarnow.pl. Zgłoszenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 14 688 32 87. W wiadomości zwrotnej podamy propozycje spektakli. Wśród nich między innymi znajdzie się komedia muzyczna „Piękna Lucynda” oraz „Makbet”. Zapraszamy!

Załączniki