“Szalone nożyczki” w Teatrze Solskiego

14 marca o godz. 17.00 oraz 20.00 publiczność Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie będzie mogła ponownie zobaczyć “Szalone nożyczki” w inscenizacji rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej.

Akcja spektaklu dzieje się w salonie fryzjerskim, którego właścicielem jest mistrz grzebienia i nożyczek Tonio Wzięty. Wynajmuje on salon od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter.

Pewnego dnia zostaje ona zamordowana w swoim mieszkaniu znajdującym się tuż nad salonem pana Tonia. W tym czasie w salonie znajdują się: Tonio, Barbara Markowska (druga fryzjerka) oraz ich klienci: handlujący antykami Edward Wurzel, żona bogatego posła – pani Helena Dąbek, pan Tomasiak i pan Kowalewski. Jak się później okazuje, ci dwaj ostatni to policjanci, którzy zaraz rozpoczynają prowadzenie śledztwa ws. zabójstwa pani Richter. Podejrzani są wszyscy, którzy w tym czasie przebywali w salonie (oczywiście oprócz policjantów).

Spektakl jest o tyle widowiskowy, że publiczność decyduje o rozwoju całej sytuacji. Aktorzy wspólnie z widzami odtwarzają całą sytuację aż do zamordowania pianistki. Co najciekawsze publiczność nie boi się zadawać pytań! “Kto zabił?” nie powiemy Państwu, bo to zależy od głosowania publiczności, w którym widzowie wyłaniają swojego „faworyta”…

Reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński, autorem scenografii Wojciech Stefaniak, a wystąpią: Anna Demczuk, Beata Zarembianka, Michał Chołka, Marek Kępiński, Józef Hamkało, Grzegorz Pawłowski.

Bilety na spektakl dostępne są w kasie Teatru oraz w wyspie kasowej w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów.
Cennik:
– 50 zł (1-5 sztuk)
– 40 zł (6 i więcej sztuk)

Bilety online: https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/szalone-nozyczki-534 

Dodatkowe informacje na temat spektaklu oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.