Być kobietą – nie tylko w Dzień Kobiet – warsztaty z Matyldą Baczyńską

Chwila tylko dla siebie oraz odkrywanie kobiecości – to tematyka wyjątkowych warsztatów dla Pań jakie odbędą się 8 marca 2015 roku w tarnowskim teatrze. Poprowadzi je Matylda Baczyńska, aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego – której mocne i bardzo charakterystyczne kobiece role przypadły do gustu tarnowskiej publiczności.

– Warsztaty “Być kobietą” – to zajęcia taneczno-ruchowe, które mają na celu lepsze poznanie własnego ciała, docenienie jego piękna i potencjału. Jest to także okazja do zatrzymania się i poświęcenia trochę czasu i uwagi sobie, właśnie w Dzień Kobiet. W planie warsztatów jest praca nad konkretną choreografią i nauka zmysłowego poruszania się… na szpilkach – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.
Całość będzie inspirowana aktorskimi doświadczeniami prowadzącej oraz jej zamiłowaniem do tańca.

Po warsztatach zachęcamy panie do pozostania w teatrze i obejrzenia Matyldy Baczyńskiej w sztuce “Skąpiec” w której wciela się w rolę Elizy, córki Harpagona. Dodatkowo dla pań, które uczestniczyły w warsztatach przygotowaliśmy promocyjną cenę biletów – 18 zł od osoby.

Termin warsztatów: 8 marca, niedziela
Czas trwania: 15:00 do 17:00
Koszt: 48 zł od osoby (w tym bilet na spektakl Skąpiec)
Zapisy: promocja@teatr.tarnow.pl Prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.