Mikołajem być

Zbliża się dzień 6 grudnia – dzień w którym wspominamy, biskupa Miry, świętego Mikołaja. W związku z tym wyczekiwanym, szczególnie przez dzieci dniem, Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, zaprasza ludzi dobrego serca do skierowania gestu serdeczności w stronę najmłodszych i potrzebujących.

Proponujemy objęcie mecenatem wydarzenia “Mikołajem Być”, poprzez zakup biletów dla podopiecznych Domów Dziecka czy Warsztatów Terapii Zajęciowych w regionie tarnowskim.

W pierwszych dniach grudnia Teatr Solskiego zaprezentuje znane i lubiane bajki, przenoszące w świat wyobraźni, świat barwny i przyjazny – jaki lubi każde dziecko. Od 4 do 6 grudnia będzie można obejrzeć spektakl „Mały Książę”. Natomiast w niedzielę 8 grudnia, o godz.15:00 i 17:00 na Dużej Scenie, wystawiona zostanie najnowszy spektakl familijny „Księga Lasu” w reż. Tomasza Piaseckiego, której premiera odbędzie się już 30 listopada. W tych terminach dzieci będą mogły skorzystać z Państwa dobroczynności.

Zachęcamy do rozważenia propozycji i nawiązania z nami współpracy. Będzie to piękny gest bezinteresownej pomocy – dodaje Karolina Białas z Biura Promocji Organizacji Widowni.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 14 688 32 87.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Załączniki