Majówka z Solskim

W dniach od 29 kwietnia do 3 maja polecamy teatralne wieczory. Wybrane spektakle będzie można obejrzeć w tarnowskim teatrze a także w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

Pierwsza propozycja, to monodram dla dorosłego widza, najnowsza prapremiera, spektakl “Ikebana”. Autorem tekstu jest tarnowianin Marcin Skóra, który napisał sztukę o “złej kobiecie”, Ewie Nowickiej. W duszach Ewy Złej Nowickiej wystąpi Matylda Anna Baczyńska.  Spektakl w reżyserii Bohdana Roberta Graczyka i  Dariusza Stanisława Starczewskiego. Prapremiera odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 na Małej Scenie. Gramy również 29 kwietnia o 19:00, 30 kwietnia o 20:00 i 2 maja o godz.18:00, na Małej Scenie.

Melomanów i nie tylko zachęcamy do wybrania spektaklu muzycznego “Disco Solski”. To przedstawienie zdążyło porwać już setki tarnowian, którzy wsłuchiwali się w historię o  marzeniach i rezygnacji, porozumieniu i przyjaźni, ambicji, kreatywności i pogoni za uczuciami, przeplatającą się w niezwykle zaskakujących aranżacjach znanych przebojów muzyki disco polo. Stylizacje na blues, jazz, muzykę latynoską, musical, rocka, balladę pop, dubstep i wiele innych na deskach Solskiego 30 kwietnia i 1 maja, o godz. 18:00 .

Zakończeniem weekendu majowego będzie występ zespołu tarnowskiego teatru w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej ze spektaklem “Starsi Panowie znów”. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. W pięknej scenerii Centrum Paderewskiego rozbrzmią utwory, takie jak “Tango kat”, “S. O. S.” czy “Upiorny Twist” jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: “Ballada jarzynowa” czy “Zosia i ułani”. Na to wydarzenie nie jest konieczna rezerwacja, wstęp wolny.

Każdy, kupujący bilet na jakikolwiek spektakl Majówki z Solskim, otrzyma w kasie biletowej Teatru kupon rabatowy upoważniający do skorzystania z biletów po 10 zł na wybrane tytuły do końca czerwca 2017 roku.

Szczegóły promocji, rezerwacje biletów w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel.14 688 32 87 lub 784 976 025.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki