Kolędy i pastorałki w Teatrze

Teatr im. Ludwika Solskiego serdecznie zaprasza w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku na koncerty kolęd i pastorałek.

Na schodach tarnowskiego teatru odbędzie się niezwykłe muzyczne spotkanie. W czwartek (19 grudnia) o 15.00 przed Teatrem kolędy zabieganym tarnowianom, zaśpiewają aktorzy Solskiego. Akompaniował im będzie Piotr Niedojadło. Ujmująca, spokojna melodia kolęd daje chwilę wytchnienia i pozwala zatrzymać się na moment by poczuć prawdziwą aurę Świąt Bożego Narodzenia.

Z kolei 27 grudnia o godz. 18.00 na Dużej Scenie wystąpi dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Mała Helenka” z Chełmca nieopodal Nowego Sącza. W programie widowiska „SZŁA KOLĘDA …” znajdą się m.in. zwyczajowe zabawy dzieci chodzących po kolędzie oraz kolędy i pastorałki regionalne w wykonaniu małych kolędników z Chełmca. Doskonała muzyka na żywo, a zarazem porywająca atmosfera koncertu dostarczą z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń. A wszystko to w barwnej oprawie artystycznej, oryginalnych góralskich strojach i tradycyjnych przebraniach kolędników. Bilety w cenie 20 zł można już kupić w kasie teatru.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688-32-87 lub tel. kom. 784-976-026, a także na stronie internetowej www.teatr.tarnow.pl . Sprzedaż biletów przez Internet na www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr/ 

Serdecznie zapraszamy!

zdjęcia z serwisu pulsmiasta.com – Fot. Tomasz Lalewicz

Załączniki