Kasa Solskiego w dodatkowej lokalizacji

Teatr Solskiego w Tarnowie uruchamia nowy punkt sprzedaży biletów. W Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów można już odwiedzić teatralną wyspę kasową, zlokalizowaną tuż obok salonu Empiku. 

Otwarcie nowego punktu w dniu 20 listopada zaplanowane zostało z myślą o zbliżającym się świątecznym czasie, kiedy to wiele osób szukam pomysłów na oryginalne i ciekawe prezenty. Bogata oferta repertuarowa Teatru Solskiego, w której znajdują się różnorakie propozycje spektakli dla dorosłego widza m.in.: muzyczna komedia „Piękna Lucynda”, kabaret literacki „Recepta na ból głowy” czy komedia erotyczna „W pokoju obok”, może stać się podpowiedzią na atrakcyjny prezent dla bliskich osób. Oczywiście Teatr nie zapomina również o najmłodszych widzach na którego czekają bajkowe i kolorowe spektakle m.in. „Mój pierwszy teatr” oraz „Księga lasu”.

Nasza obecność w galerii handlowej to podążanie za potencjalnym widzem. Mamy bardzo dobre spektakle, które warte są popularyzacji w kolejnych przestrzeniach publicznych. Jestem pewien, że będą to nasi kolejni widzowie “Skąpca”, “Reprodukcji”, “Apetytu na czereśnie” czy “Lokomotywy” – mówi dyrektor naczelny Rafał Balawejder.

 Dla klientów teatralnej wyspy przygotowane zostały liczne niespodzianki. Pierwszy klient otrzyma zestaw upominkowy, a co setny bon o wartości 100 zł do wykorzystania w wybranym sklepie na terenie CH Gemini Park Tarnów. Akcja potrwa do 23 grudnia. Natomiast 21 listopada podczas nocy zakupów można skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Pierwszy z nich to 50% na zakup biletu na spektakl „Makbet”, grany 22 listopada o godz.18:00  oraz 34 % przecena na bilet na wszystkie wieczorne przedstawienia zaplanowane na grudzień.

Wśród klientów Gemini Park Tarów z pewnością nie brakuje wielbicieli teatru, dlatego jestem przekonana, że będzie to dla nich znacznym udogodnieniem. Planując wieczorne wyjście do Teatru, będzie można od razu odebrać bilety na stoisku, przy okazji zakupów – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Współpracujemy z Teatrem przy okazji promocji wydarzeń artystycznych i cieszę się, że na pogłębieniu naszej współpracy zyskają zarówno widzowie teatru, jak i klienci naszego Centrum Handlowego – dodaje.

Stanowisko kasowe zostało wystylizowane na scenę teatralną. Punkt kasowy stanowi również punkt informacyjny pozwalający na zapoznanie się z bieżąca ofertą Teatru Solskiego. Jest czynny codziennie, 7 dni w tygodniu od godz. 15.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

==

fot. Artur Gawle

Załączniki