Andrzejki w Teatrze

O miłości dla odważnych w spektaklu „W pokoju obok”, bilety w atrakcyjnej cenie oraz finisaż wystawy. Propozycje dla widzów, którzy zdecydują się spędzić andrzejkowy weekend w tarnowskim teatrze.

W ostatni weekend listopada na tarnowskiej scenie  znana i lubiana komedia dla dorosłych, czyli „W pokoju obok” Sarah Ruhl. Historia kłopotów dwóch małżeństw, z początku ery elektryczności, dla których szokiem jest nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności.

Sztuka nominowanej do Tony Awards i nagrody Pulitzera, w reżyserii Łukasz Gajdzisa, 26 i 27 listopada na dużej scenie Solskiego. 

Mimo, że spektakl miał swoją premierę trzy lata temu, nadal cieszy się dużą popularnością. Dla naszych widzów przygotowaliśmy specjalną  promocje andrzejkową. Bilety tylko po 15 złotych od osoby – zachęcają z promocji teatru. 

W spektaklu zobaczymy m.in.: Matyldę Baczyńską, jako Catherine Givings oraz Monikę Wentę, jako Sabrinę Daldry,  które za swoje role otrzymały wyróżnienia aktorskie podczas Festiwalu Talii 2013.

To jednak nie wszystkie atrakcje, 27 listopada o godz. 20.00, po spektaklu, finisaż wystawy „Wewnętrzne światy” oraz spotkanie z artystą Ryszardem Rosińskim.

Sarah Ruhl „W pokoju obok”, reżyseria: Łukasz Gajdzis, scenografia: Justyna Łagowska, kostiumy: Małgorzata Jochan, muzyka: Maciej Szymborski; występują: Matylda Baczyńska, Kinga Piąty/ Karolina Gibki, Kamila Ściborek,Monika Wenta, Piotr Hudziak, Jerzy Pal, Ireneusz Pastuszak, Piotr Niedojadło/Paweł Szkotak. Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Rezerwacja biletów, tel. 14 6883287, kom. 784976025, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl

Załączniki