Bajkowy świat Teatru – happening teatralny

Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada od godziny 13.00, wszystkie dzieci, które odwiedzą tarnowski teatr przeniosą się w jego bajkowy świat. Konkursy, tańce i zabawy, to tylko niektóre atrakcje czekające w foyer z okazji inauguracji Festiwalu Mała Talia.

Tegoroczna, ósma edycja Małej Talii potrwa aż trzy tygodnie. Uroczysta inauguracja Festiwalu już  w najbliższą niedziel przy ul. Mickiewicza 4, gdzie przez dwie godziny najmłodsi wraz ze swoimi opiekunami przeniosą się w bajowy świat teatru. Karaoke, zumba, pokaz tańca EGO Fitness, konkursy z nagrodami  czy muzyka na żywo, to tylko wybrane atrakcje. Zabawę w foyer poprowadzi wesoły Świerszcz, jeden z bohaterów bajki „Pinokio”, zaś wolontariusze i animatorzy zadbają o uśmiechy na małych  buziach. 

Przygotowaliśmy kostiumy z naszego teatralnego magazynu, które każdy będzie mógł przymierzyć. Jednak zachęcamy by przyjść we własnoręcznie przygotowanym stroju. Dla tych najciekawszych przygotowaliśmy zaproszenia na nasze spektakle – mówi Karolina Białas z Solskiego.

Ponadto zespół z pracowni Ludownia pomoże w samodzielnym przygotowaniu własnego Pinokia, SOFA coffee • breakfast • lunch zadba o słodką, przyjemną chwilę, a powstałe w kąciku plastycznym prace wezmą udział w konkursie plastycznym.

Bajkowy świat teatru – happening teatralny i inauguracja Małej Talii, 20 listopada, foyer, godz. 13-15

Festiwal Mała Talia dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z Budżetu Miasta Tarnowa

Relacja video