Festiwal Talia 2022

XXVI Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2022

Serdecznie zapraszam Państwa Teatry do udziału w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2022, który odbędzie się w dniach od 23 września do 1 października 2022 roku i będzie okazją do zaprezentowania najlepszych przedstawień komediowych z całej Polski.

Oczekujemy i zachęcamy zatem do zgłaszania zabawnych i śmiesznych – przedstawień w różnorakich formułach. Mile widziane będą klasyczne komedie, farsy, zabawne musicale, satyry czy przewrotne historie obyczajowe dające powód do śmiechu.

Niech festiwal w dalszym ciągu będzie miejscem, gdzie widzowie setkami przychodzą dla swoich ulubionych aktorów, a dziesięć dni spędzonych w teatrze pozostawi na długo znakomite wrażenie. Rzecz jasna dzięki Państwa profesjonalnym i inteligentnym przedstawieniom.

Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzone profesjonalnemu jury, ono zadecyduje o przyznaniu statuetki Talii. Tradycyjnie publiczność będzie miała możliwość wyboru ulubionego spektaklu w osobnym głosowaniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie
i przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 1 kwietnia 2022 roku.

Do zobaczenia w Tarnowie jesienią.

Rafał Balawejder

Dyrektor Naczelny