Audiencja V – Andrzej Grabowski

Zapraszamy na niezwykłe, teatralne doświadczenie – “Audiencja V” autorstwa wybitnego polskiego dramaturga Bogusława Schaeffera, w którym główną rolę gra Andrzej Grabowski. To awangardowa, pełna humoru i głębokich refleksji sztuka, która zabierze widzów w intelektualną podróż, eksplorując granice teatru i rzeczywistości.

Sztuka charakteryzuje się intelektualnym i często humorystycznym tonem. Bogusław Schaeffer, znany ze swojego nowatorskiego podejścia, wprowadza elementy absurdu i surrealizmu, tworząc unikalną atmosferę, która jednocześnie bawi, prowokuje i daje do myślenia. Pojawiają się tu nagłe zwroty akcji i niespodziewane zmiany tematu.

“Audiencja V” wykracza poza tradycyjne granice teatru. Schaeffer angażuje widzów w dialog na temat istoty sztuki, nauki i ludzkiej egzystencji, zachęcając do refleksji i kwestionowania przyjętych norm. Widzowie mogą spodziewać się zarówno śmiechu, jak i momentów głębokiej zadumy, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Wydarzenie towarzyszące

Czas trwania: 60 min
29 września (niedziela). godz. 18:00 DUŻA SCENA

Cena biletu: 100 zł


XXVIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia dofinansowano z budżetu państwa – ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i budżetu Miasta Tarnowa