Zostań wolontariuszem w Solskim

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu teatralnego – Teatr im. Ludwika Solskiego poszukuje wolontariuszy.

Zapraszamy do współpracy osoby od 15 roku życia, z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, które są zainteresowane życiem kulturalnym Tarnowa. Pożądane cechy to umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi osobami.
Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń bądź znalezienie nowych pasji.

Poszukujemy wolontariuszy do obsługi widzów oraz promocji, jak również opiekunów grup teatralnych w trakcie dużych wydarzeń artystycznych (np. Tarnowska Talia).

Wolontariusze zostaną przeszkoleni, otrzymają zestaw wolontariusza, a oprócz tego bezpłatne wejściówki na spektakle, będą zapraszani na konferencje prasowe oraz spotkania z artystami. 

Co ponadto wiąże się z byciem wolontariuszem w Solskim? Najważniejsze – to możliwość rozwoju i nauki, odkrycie nowych talentów, poznanie interesujących ludzi. Dodatkowo wolontariusze otrzymają referencje, a także okazję do nawiązania nowych kontaktów i znajomości. 

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Biurem Promocji i Organizacji Widowni Teatru im. Ludwika Solskiego, tel. 14 6888 32 87, email: k.bogusz@teatr.tarnow.pl.
 Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 12 września 2012 o godz. 16.00 na Małej Scenie.

 Serdecznie zapraszamy!

Załączniki