Zostań wolontariuszem w Solskim

Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza do współpracy. Jeśli skończyłeś 16 lat, chciałbyś być blisko teatralnych wydarzeń i nawiązać interesujące znajomości, przyjdź na spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy  3 grudnia. Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń i odkrywanie nowych pasji.

Poszukujemy osób chętnych do działania i otwartych, wolontariat w teatrze to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących, happeningów czy festiwali.  W ramach współpracy każdy wolontariusz będzie miał wstęp wolny na spektakle repertuarowe teatru.

Osoby chętne na wolontariat w teatrze, będą uzupełniać kwestionariusze. Warto w nich podkreślać swoje zdolności i zainteresowania. 

Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 3 grudnia, o godz. 16.00 na Małej Scenie.

Szczegóły:  Biuro Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025,

e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl   

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki