Złota Róża dla Eweliny Pietrowiak

Zakończyło się zgłaszanie kandydatów do nagrody Złotej Róży i “nagany” Złotej Rózgi w szóstym plebiscycie Temi. Wśród laureatów jest dyrektorka Ewelina Pietrowiak.

Ostateczne wyniki naszego plebiscytu są wypadkową głosowania Czytelników, głosów zaproszonych do współpracy przy plebiscycie tarnowskich dziennikarzy oraz głosów redakcji TEMI. W tym roku od Czytelników otrzymaliśmy ponad dwa tysiące e-maili, wpisów do formularzy na naszej stronie internetowej oraz kuponów. Swoimi pomysłami na róże i rózgi wsparli nas: Monika Faron Miśtak z Radia RDN Małopolska, Justyna Świderska z Radia Eska Tarnów, Agnieszka Wrońska z Radia Kraków oraz Paweł Sroka z Telewizji Kraków.

W wyniku podsumowań wszystkich głosów Złote Róże TEMI za 2012 rok przyznane zostały: żużlowcom Azotów Tauronu za mistrzowski tytuł, Tarnowskiemu Centrum Informacji, które w 2012 po raz kolejny zostało uznane za najlepsze biuro informacji turystycznej w kraju, Ewelinie Pietrowiak [na zdjęciu], dyrektor artystycznej Tarnowskiego Teatru za wyprowadzanie tarnowskiej sceny na prostą po kilku latach marazmu i przyciągnięcie do teatru widzów.

“Doroczny plebiscyt TEMI rozstrzygnięty”
Temi nr 6
06-02-2013

 

Załączniki