Zarezerwuj biletu do Teatru w Twojej bibliotece

Od połowy maja możliwe będzie rezerwowanie biletów do Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie w kilku bibliotekach. Czytelnicy korzystający z tej formy rezerwacji mogą liczyć na promocyjne ceny.

W trzech bibliotekach, na ul. Staszica 6, Traugutta 1 oraz Krzyskiej 116 w Tarnowie, będzie można dokonać rezerwacji biletów na spektakle z repertuaru tarnowskiego teatru. Osoba rezerwująca miejsca na wybrany przez siebie spektakl otrzyma kupon, na podstawie którego będzie mogła zakupić bilety w kasie Teatru, przy Mickiewicza 4. Wszelkich potrzebnych informacji dotyczących rezerwacji udzielą pracownicy powyższych filii.

Staramy się w różnoraki sposób docierać do potencjalnych widzów. W 60 – tym sezonie uruchomiliśmy stoisko kasowe w CH Gemini Park Tarnów. Tym razem podążamy za czytelnikami – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł na dotarcie do widzów i być może uda się w ten sposób pozyskać nowych. Wśród naszych czytelników na pewno są osoby, które chętnie skorzystają z możliwości wcześniejszej rezerwacji biletu do Teatru, do czego gorąco ich zachęcam – Ewa Stańczyk, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie

Spośród osób, które wykupią zarezerwowane w bibliotekach bilety, rozlosujemy m. in. wejściówki na spektakle XX Festiwalu Komedii Talia, który w tym roku odbędzie się od 9 do 18 września.

Serdecznie zapraszamy!