Dzień otwarty w Solskim

Już 12 maja tarnowski teatr po raz kolejny zaprasza na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. Tylko w czwartek będzie można zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne publiczności.

Od 12 do 15 maja beneficjenci Funduszy Europejskich z całej Polski przygotowali wiele atrakcji dla tych, którzy odwiedzą ich siedziby. Tarnowski teatr kolejny rok włącza się do tej ogólnopolskiej akcji. Już w najbliższy czwartek, od godziny 15.00 do 18.00, będzie można bezpłatnie zobaczyć teatr od kulis. Poznać miejsca dostępne tylko dla aktorów, inspicjentów, czy obsługi technicznej. Posłuchać i podpatrzeć jak powstają spektakle teatralne oraz kupić bilety na przestawienia w atrakcyjnej cenie. 

Na bezpłatny spacer po teatrze, z przewodnikiem, zapraszamy o 15:00, 16:00 i 17:00 całe rodziny, grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne – zachęca Karolina Białas z działu promocji Solskiego.

Dodatkowo, będzie można kupić bilet na spektakl Zuzanny Bojdy “Lato 1910”,  w reżyserii Macieja Gorczyńskiego, w promocyjnej cenie 10 zł,  na hasło: Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Spektakl będzie grany 14 maja, o godz. 19:00 na Dużej Scenie teatru.

Rezerwacja na zwiedzanie oraz rezerwacja biletów w Biurze Promocji w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl. Więcej o festiwalu na http://www.dniotwarte.eu/ oraz o Funduszach Europejskich na specjalnym stoisku informacyjnym w godzinach zwiedzania.

 

Załączniki