Zaproszenie do udziału w XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2020

Serdecznie zapraszam  Państwa Teatry do udziału w XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2020, który odbędzie się w dniach od 18 do 27 września 2020 roku i będzie okazją do zaprezentowania najlepszych przedstawień komediowych z całej Polski.

Ideą przewodnią tegorocznego Festiwalu jest hasło – Śmiejmy się całą dobę! I właśnie próba organizacji 24-godzinnego maratonu komediowego będzie zadaniem przewodnim organizatorów.

Zapraszamy zatem do zgłaszania jak najlepszych – widzowie powiedzieliby zapewne: „najzabawniejszych i najśmieszniejszych” – przedstawień w różnorakich formułach. Mile widziane będą klasyczne komedie, farsy, zabawne musicale, satyry czy przewrotne historie obyczajowe dające powód do śmiechu.

Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzony profesjonalnemu jury, ono także zadecyduje o przyznaniu statuetki Tarnowskiej Talii oraz nagrody pieniężnej. Tradycyjnie publiczność będzie miała możliwość wyboru ulubionego spektaklu w osobnym głosowaniu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i rychłe przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 24 kwietnia 2020 r.

Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, ale po co zwlekać, jeśli chcecie pokazać swój znakomity spektakl?

 

                                                                                                             Dyrektor naczelny

                                                                                                                  Rafał Balawejder

 

Zaproszenie do udziału w XXIV Festiwalu Komedii Talia

Regulamin

Karta zgłoszenia

http://www.teatr.tarnow.pl/contents/view/xxiv-ofk-talia-2020