WOŚP: Warsztaty teatralne i taneczne

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat pomaga chorym dzieciom w powrocie do zdrowia, fundując nowoczesne urządzenia i aparaturę medyczną. Co roku, na początku stycznia WOŚP na czele z Jurkiem Owsiakiem zbiera w całej Polsce pieniądze na rzecz chorych dzieci.

W tegoroczną akcję organizowaną pod hasłem “Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów” włączył się portal zakupów grupowych Gruper.pl, a za jego pośrednictwem Matylda Baczyńska – aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego.
Jedną z unikatowych ofert przygotowanych specjalnie pod kątem WOŚP są zajęcia taneczne “Be Sexy” oraz warsztaty teatralne prowadzone przez Matyldę.
Z kuponem Grupera o wartości 49 zł pozwalającym na udział w warsztatach można pomóc chorym dzieciom i seniorom.
Matylda Baczyńska to aktorka znana bywalcom Solskiego z wielu postaci kreowanych na deskach tarnowskiego teatru. Występowała także w serialach, takich jak: Julia, Plebania, Ojciec Mateusz czy Ludzie Chudego.
Uczestnicząc w warsztatach można zyskać nowe ciekawe umiejętności oraz rozwijać teatralne i taneczne pasje. Programy zajęć ukierunkowane są przede wszystkim na praktyczne zastosowanie reguł rządzących tymi dziedzinami sztuki. To nie tylko wspaniała nauka, lecz również ciekawa zabawa!

Program warsztatów tanecznych dla kobiet “Be sexy” obejmuje:
– naukę zmysłowego poruszania się,
– pracę nad choreografią,
– pracę z rekwizytami (koszula męska, krzesła).

Warsztaty teatralne to praktyczne porady, które pomagają budować pewność siebie w codziennym życiu. W ich skład wchodzą:
– praca nad dykcją,
– praca z wyobraźnią,
– praca z tekstem.

Całkowity dochód z warsztatów zasili konto WOŚP – wszyscy partnerzy projektu – a więc Teatr im. Ludwika Solskiego oraz prowadząca warsztaty Matylda Baczyńska robią to nieodpłatnie. 

Szczegóły oferty oraz sprzedaż kuponów na stronie:
http://gruper.pl/x.php/1,33078/Tarnow-Teatr-im.-Ludwika-Solskiego-warsztaty-ze-znana-aktorka-Matylda-Baczynska-taneczne-dla-pan-Be-Sexy-albo-teatralne-w-ramach-akcji-Wielkiej-Orkiestry-Swiatecznej-Pomocy.html 

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki