Szukasz pomysłu na świąteczny prezent?

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? A może kurier nie dotarł z zamówioną niespodzianką? Teatr Solskiego pomoże rozwiązać ten problem – i to tylko w kilka minut!

Zamiast standardowego świątecznego prezentu proponujemy elektroniczny bilet na spektakle w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. A jest z czego wybierać – klienci mają do wyboru kilkanaście tytułów spektakli repertuarowych i impresaryjnych granych w okresie od grudnia 2012 r. do lutego 2013 r. Gwarantujemy udany wieczór!

W ofercie m.in. kabaretowy występ Tomasza Jachimka, spektakl “Danuta W.” z Krystyną Jandą w roli głównej, koncert kolęd góralskich oraz doskonałe dramaty, komedie i spektakle familijne które w mijającym roku zobaczyło kilkadziesiąt tysięcy widzów!

Jak kupić e-bilet?
Zakupów można dokonać na stronie http://ekobilet.pl/tarnowski-teatr

Proces zakupu jest bardzo prosty i intuicyjny. Po wybraniu biletów, klient zostaje przeniesiemy na stronę operatora płatności, gdzie może zapłacić z wykorzystaniem bankowości internetowej lub kartą płatniczą. Dzięki temu można cieszyć się biletem już w kilka sekund po przeprowadzeniu transakcji.

Na nr telefonu podany podczas zakupów klient otrzymuje wiadomość MMS. To “ekobilet”. Zawiera on specjalny kod oraz dane dotyczące nazwy i daty wydarzenia, rzędu i miejsca na sali – podobnie jak na tradycyjnym bilecie. Elektroniczną wersję biletu okazuje się obsłudze przy wejściu na salę. Kopia biletu wraz z potwierdzeniem zapłaty przesyłana jest na adres e-mail.

Jeżeli chcemy obdarować biletem bliskich – wystarczy podczas zakupów podać ich numer telefonu.

Uwaga! Wśród osób które zakupią bilety elektroniczne w okresie od 22 grudnia do 31 grudnia 2012 roku zostaną rozlosowane dwa dwuosobowe zaproszenia na występ Grupy Rafała Kmity (22 lutego o godz. 17.00).

Zapraszamy na zakupy.

Załączniki