Warsztaty teatralne w Teatrze Solskiego

Koniec wakacji to czas, gdy wielu rodziców zastanawia się jak zagospodarować czas wolny swoim pociechom. Sposób na kreatywne i aktywne finał letniego wypoczynku dla młodych tarnowian ma Teatr im. Ludwika Solskiego. 

Aktorzy Solskiego zapraszają do udziału w warsztatach teatralnych – ich program obejmuje ćwiczenia z emisji głosu, interpretacji wierszy i treningi przed mikrofonem, a także podstawy ruchu scenicznego.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Czas trwania – od 24 do 28 sierpnia w godzinach od 9.00-14.00. Liczba miejsc ograniczona.

W programie warsztatów m.in. praca z tekstem oraz wyrażanie emocji słowem, a także praca z ciałem, wyrażenie emocji przez ruch i gest.

Uczestnicy zajęć będą mieli również możliwość poznać teatr “od kuchni – zwiedzić sceny oraz pracownie teatralne i zaplecze techniczne. Zobaczą jak wygląda praca aktorów i pracowników zaplecza sceny.

Koszt tygodniowych zajęć to 200 zł, w tej cenie oprócz zajęć warsztatowych dodatkowo znajduje się voucher na spektakl familijny oraz dwudaniowy obiad.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Zapraszamy!

===

Dokumenty dla uczestników warsztatów

Kwestionariusz.doc <==

Kwestionariusz.pdf  <==

Wizerunek- zdjęcia-zgoda.pdf  <==

Wizerunek, zdjęcia-_zgoda.doc  <==

Oświadczenie – powrót.pdf  <==

Oświadczenie – powrót.doc  <==

Załączniki