Poznaj nowych przyjaciół w Tarnowie

Każdy, kto chce się spotkać z ludźmi i nawiązać nowe kontakty, jest zaproszony do tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego na „Rozmowy w foyer”. Akcja jest organizowana kolejny już raz przez tarnowskie Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca” jako Speed Friendship.

Jest to nawiązanie do idei szybkich rozmów, w których ludzie mają kilka minut na zainteresowanie sobą drugiej osoby. Ideą Speed Friendship jest tworzenie przestrzeni rozmowy, w której spotykają się ludzie z różnymi historiami i zainteresowaniami i mierzą się z tematem przedstawienia siebie. Przez spotkanie i wymianę myśli mogą rozpocząć się emocjonujące kontakty i przyjaźnie. Speed Friendship jest doskonałym treningiem kreowania swojego wizerunku, wywierania pozytywnego wrażenia oraz nawiązywania relacji.

Zapraszamy każdego dorosłego: mężczyzn, kobiety, singli i nie-singli, tarnowian i osoby z okolic, które chcą czegoś nowego lub chcą zwyczajnie porozmawiać. Spotkanie rozpocznie się 8 sierpnia 2015 roku o godz. 18.00,  w foyer Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Najpierw jest przewidziany trening interpersonalny, czyli krótkie rozmowy o wszystkim i o niczym, a następnie wspólny czas dla nowopoznanych ludzi w jednym z tarnowskich lokali.

Dla każdego uczestnika spotkania jest przygotowany voucher do tarnowskiego teatru, do wykorzystania na wybrany spektakl teatralny do końca tego roku.

Koszt „Rozmów w foyer”, integracji i Vouchera to 30,00 zł. Warto mieć ze sobą także dobry nastrój. Ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail Stowarzyszenia Kropla Słońca: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com oraz dokonania przelewu w kwocie 30,00 zł na konto 64 2490 0005 0000 4600 4542 5053, w tytule wpisując Speed Friendship oraz imię i nazwisko.

Jesteś otwarty na nowe znajomości? Przyjdź i zainspiruj się ludźmi z Kroplą Słońca!

Załączniki