Warsztaty tańców latynoskich w Solskim

Po raz kolejny zapraszamy na letnie a właściwie “gorące” spotkania warsztatowe, z tańcami latynoskimi. Zajęcia rozpoczną się w lipcu i poprowadzi je Krzysztof Węglarczyk – choreograf, doświadczony instruktor tańca, z wieloletnim stażem w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony Tarnowian, dlatego kolejny raz zapraszamy do aktywnego spędzenia wakacji w mieście. Uczestnicy zajęć z 2012 r. ciepło wspominają zajęcia na foyer teatru. Wielu spośród nich wciąż utrzymuje ze sobą kontakt i nadal praktykuje taniec – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

W tym roku tańcem przewodnim będzie “bachata” – najbardziej romantyczna spośród tańców latynoskich, choć nie zabraknie także salsy oraz bliskich charakterem: zouka i kizomby. Poznane kroki będziemy także ćwiczyć na tarasie przed teatrem! – dodaje Krzysztof Węglarczyk, prowadzący zajęcia.

Warsztaty są skierowane do młodzieży i dorosłych. Będą się odbywać od połowy lipca do połowy sierpnia, dwa razy w tygodniu, przez dwie godziny. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym promocja@teatr.tarnow.pl lub pod numerem telefonu 14 688 32 87 w Biurze Promocji i Organizacji Widowni. Prosimy o podanie swoich danych (imię i nazwisko, numer telefonu, wiek). Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 lipca o godz. 19.00 na Scenie Underground. Zostaną na nim przedstawione warunki uczestnictwa w warsztatach oraz terminy zajęć.

Załączniki