Specjalne zaproszenia na bajkę “Lato Muminków”

11 i 12 kwietnia w tarnowskim teatrze odbędzie się spektakl “Lato Muminków” Tove Jansson w adaptacji i reżyserii Barbary Wiśniewskiej. Polecamy promocyjną cenę na tę ponadczasową bajkę dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. 

Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.” Tove Jansson

Akcja przedstawienia płynie dość wartko, a dzięki pomysłowości scenografki, gładko przenosimy się z planu do planu. śledząc losy rozdzielonych Muminków i ich nowych znajomych. Wszyscy spotkają się ponownie w teatrze za sprawą wystawianej w nim sztuki Tatusia. Przy okazji młodzi widzowie edukują się teatralnie, dowiadując się m.in. czym jest rekwizytornia, premiera czy próba generalna. (…) Polecam.” TEMI, Beata Stelmach – Kutrzuba “Baśniowy świat Muminków” 14.06.2017 r.

„Muminki” przez występującą w nich wielogatunkowość uczą tolerancji, szacunku do inności. Pokazują, że należy być uprzejmym, traktować się elegancko. Gloryfikują bliskość, zaufanie, ciepło rodzinne i mądrą rozmowę. To klasyka światowej literatury, dzieło filozoficzne, które nieustannie udowadnia swoją ponadczasowość.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spektakle 11 kwietnia o godz. 9:00 i 11:30  oraz 12 kwietnia o godz. 11:30. Pula zaproszeń na powyższe spektakle, w podanych terminach jest ograniczona i skierowana tylko do osób indywidualnych. Jedna osoba dorosła może zakupić maksymalnie 4 bilety. Koszt jednego biletu, to 5 zł. 

Spektakl gramy także w sobotę, 13 kwietnia, o godz. 16:00.

Rezerwacje  14 688-32-87, 784-976-025, 668 323 998

Moomin Charakters Oy Ltd reprezentuje Tove Jansson i jest oficjalnym właścicielem praw autorskich do postaci Muminków. Agency North Ltd reprezentuje prawa autorskie do wystawień scenicznych Muminków na całym świecie. ADiT reprezentuje prawa autorskie Tove Jansson na terenie Polski.
ZAiKS reprezentuje prawa tłumaczki sztuki Ireny Szuch-Wyszomirskiej © Moomin Characters ™

Fot. Paweł Topolski

Zapraszamy!