Solski ma nową stronę internetową

Nowa szata graficzna, przejrzystość i funkcjonalność oraz możliwość zakupu biletu bezpośrednio ze strony internetowej, to tylko niektóre zalety nowej strony Tarnowskiego Teatru. 

Ruszyła nowa strona internetowa Solskiego, którą można oglądać pod dotychczasowym adresem www.teatr.tarnow.pl.

Publikując nową witrynę, na której większość procesów jest zautomatyzowana, teatr dostosowuje się do współczesnych standardów informatycznych. Dzięki delikatnemu layoutowi strona zyskała nową szatę graficzną, a dostęp do informacji jest bardziej przejrzysty i czytelny. Prace nad jej budową rozpoczęto już w ubiegłym roku, uwzględniając uwagi zawarte w ankietach, w których wskazywano na stronę jako na główne źródło informacji. Przede wszystkim zostały zaktualizowane dane zgromadzone na poprzedniej stronie. Bez zmian pozostał dostęp do repertuaru, galerii oraz opisów spektakli. Nowością jest zakładka, po kliknięciu, w która będzie można kupić bilet na spektakl , a nie tylko zarezerwować – mówi Krzysztof Bogusz szef działu promocji.

Pojawił się także formularz kontaktowy umożliwiający wysłanie wiadomości do teatru, bez konieczności logowania na swojej poczcie. W najbliższym czasie teatr planuje uruchomić newsletter, raz w tygodniu przypominający o ważnych i ciekawych wydarzeniach z życia teatru.

Załączniki