Słońce w Teatrze – półkolonia teatralna

Tarnowski teatr zaprasza uczniów szkół podstawowych na warsztaty teatralne, które odbędą się od 29 czerwca do 10 lipca.

Niemal każdego roku dzieci z Tarnowa i okolic uczestniczą w półkoloniach teatralnych prowadzonych przez aktorów i pracowników tarnowskiej scen. Podczas tegorocznych wakacji, przez dziesięciu dni, najmłodsi miłośnicy teatru będą pracować nad przygotowaniem własnej interpretacji tekstu Andrzeja Stalonego-Dobrzeńskiego „Powtórka z Czerwonego Kapturka”. Ponadto wezmą udział w warsztatach plastycznych, scenograficznych i muzycznych, a ich finałem będzie pokaz spektaklu na Dużej Scenie teatru.

Produkcja spektaklu to nie tylko nauczenie się swojej roli na pamięć. To także odpowiednia muzyka, śpiew, choreografia i scenografia. A wszystko to podczas dwóch tygodni wakacji w teatrze – zaprasza Ireneusz Pastuszak, aktor i prowadzący warsztaty.

Odpłatność za warsztaty wynosi 100 zł, a w cenie jest: udział w dwutygodniowych zajęciach, bilet wstępu na spektakl „Lokomotywa II”, codzienny obiad oraz ubezpieczenie. Zgłoszenia do pobrania ze strony www.teatr.tarnow.pl przyjmowane są do dnia 24 czerwca, o udziale w warsztatach decyduje ich kolejność. Szczegóły pod numerem telefonu 784976024 oraz adm@teatr.tarnow.pl.

Formularze:

  1. Kwestionariusz
  2. Oświadczenie – powrót dziecka
  3. Oświadczenie – wykorzystanie wizerunku