Premiera studencka “PROCESU 2.0”

Premiera “Procesu 2.0” odbyła się w sobotę 11 stycznia – z kolei 17 stycznia o godz. 18 zaplanowano premierę studencką, po której odbędzie się spotkanie z aktorami i reżyserem. Dyskusja rozpocznie się o godz. 20:00 w kawiarni “Pod Arkadami” na tarnowskim rynku.

“Proces 2.0”, czyli “Proces” czasów kultury cyfrowej – to opowieść o inwigilacji. O życiu jako przekazie medialnym. Inwigilowani będą mogli się poczuć również uczestnicy premiery studenckiej – bowiem kamery będą im towarzyszyć także podczas spotkania z aktorami i reżyserem – całość będzie transmitowana i udostępniona na profilu http://www.youtube.com/watch?v=cp5VTcdilDk .

K. – trzydziestoletni mężczyzna bez większych zobowiązań. Na ogół sprawia niezłe wrażenie. Jest w miarę świadomym obywatelem i konsumentem. Czasami nachodzą go chwile refleksji, podczas których uświadamia sobie, że wszystko jest kruche i nietrwałe. Bywa sfrustrowany tym, że nie posiada celu. Ale równocześnie uważa, że chyba nie warto się tym przesadnie martwić. Trzeba żyć. Używać. Korzystać.

Pewnego dnia K. zostaje aresztowany. Rozpoczyna się proces. Być może ten proces to przekleństwo. Być może zbieg okoliczności. Może dar od losu. A może K. potrzebuje tego procesu, by nadać swojej egzystencji sens i znaczenie, by dojrzeć. Do odpowiedzialności. Do winy.

Dodatkowe informacje o spektaklu oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 784 976 026 oraz 14 688 32 87.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki