“Prawda” – ponownie na deskach Solskiego

13 grudnia 2014 r. o godz 17.00 oraz 20.00 na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie zostanie wystawiony ponownie spektakl „Prawda” z krakowskiego Teatru Bagatela. W obsadzie: Marcel Wiercichowski, Magdalena Walach, Wojciech Leonowicz, Karolina Chapko.

Jaka jest prawda? Każdy ma oczywiście swoją! Historia o korzyściach płynących z jej przemilczenia po kłopoty związane z jej wyjawieniem. Florian Zeller podsuwa nam niezwykle przewrotne odpowiedzi na pytanie o sensowność wszelkiej zdrady. Gdyby z dnia na dzień ludzie przestali się okłamywać nie ostałaby się na ziemi ani jedna para. I w pewnym sensie byłby to koniec cywilizacji. Może zatem pora udoskonalić techniki zdradzania?

Spektakl “Prawda” cieszył się bardzo dużą popularnością w trakcie Festiwalu Talia 2014 – stąd pomysł aby ponownie zaprezentować go tarnowskiej publiczności – mówi Karolina Białas z Biura promocji i Organizacji Widowni Solskiego.

Najlepsi aktorzy Bagateli wcielają się w role namiętnych kochanków w błyskotliwej komedii Prawda, cieszącej się od paryskiej premiery w 2011 niesłabnącą popularnością.

Bilety na spektakl w cenie 60 zł dostępne w kasie Teatru oraz w wyspie kasowej w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów.

Bilety online: https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/prawda–impresariat-7567/88998-bilety-na-spektakl

Dodatkowe informacje na temat spektaklu oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Zapraszamy!

Załączniki