Bilety do teatru na prezent? Tak!

Szanowni Państwo – nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? A może kurier spóźnia się z zamówioną niespodzianką? Teatr Solskiego pomoże rozwiązać ten problem – i to na kilka sposobów!

A jest z czego wybierać – klienci mają do wyboru kilkanaście tytułów spektakli repertuarowych i impresaryjnych granych w okresie od grudnia 2014 r. do lutego 2015 r. W dodatku jest to sposób na upominek dostępny dla każdego – ceny biletów to przeciętnie 15 zł do 30 zł, a w przypadku spektakli impresaryjnych do 60 zł.

Dostępne są tradycyjne bilety i vouchery do kupienia w kasie Teatru przy ul. Mickiewicza 4 oraz na wyspie kasowej w Gemini Park Tranów zlokalizowanej w pasażu obok salonu Empik.
Co warte przypomnienia – można je zamienić na specjalne druki w kopertach z ozdobnymi tłoczeniami. Gwarantujemy zadowolenie i udany wieczór! 

Zamiast standardowego świątecznego prezentu proponujemy elektroniczny bilet na spektakle w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Proces zakupu jest bardzo prosty i intuicyjny. Po wybraniu biletów, klient zostaje przeniesiemy na stronę operatora płatności, gdzie może zapłacić z wykorzystaniem bankowości internetowej lub kartą płatniczą. Dzięki temu można cieszyć się biletem już w kilka sekund po przeprowadzeniu transakcji.

Na nr telefonu podany podczas zakupów klient otrzymuje wiadomość MMS. To “ekobilet”. Zawiera on specjalny kod oraz dane dotyczące nazwy i daty wydarzenia, rzędu i miejsca na sali – podobnie jak na tradycyjnym bilecie. Elektroniczną wersję biletu okazuje się obsłudze przy wejściu na salę. Kopia biletu wraz z potwierdzeniem zapłaty przesyłana jest na adres e-mail.

Jeżeli chcemy obdarować biletem bliskich – wystarczy podczas zakupów podać ich numer telefonu.

Oferta repertuarowa: http://www.teatr.tarnow.pl/spektakle
Bilety online: https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr

W ofercie m.in. doskonałe dramaty, komedie i spektakle familijne które w mijającym roku zobaczyło kilkadziesiąt tysięcy widzów, a także koncerty m.in. kolęd góralskich i latynoamerykańskich.

Uwaga! Wśród osób które zakupią bilety elektroniczne w okresie od 9 grudnia do 22 grudnia 2014 roku zostaną rozlosowane dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert chóru GOS.PL (11 stycznia o godz. 17.00).

Dodatkowe informacje na temat oferty świąteczno-noworocznej oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Zapraszamy!

Załączniki