Teatr-Tarnow-spektakl-Badz-taka-nie-badz-taka-Joanna-Satanowska

Prapremiera spektaklu muzycznego z piosenkami Kory i Maanamu

11 lutego na Małej Scenie Teatru Solskiego odbędzie się prapremiera „Bądź taka, nie bądź taka”- spektaklu muzycznego z piosenkami Kory i zespołu Maanam.

Największe przeboje w nowych aranżacjach wykona Karolina Gibki, która w wizualizacjach filmowych wcieli się w rolę legendarnej wokalistki. Aktorce na scenie towarzyszyć będzie gitarzysta.

W spektaklu usłyszmy m. in.: “Stoję, stoję, czuję się świetnie”, “Bądź taka, nie bądź taka”, “Oddech szczura”, “Ta noc do innych jest niepodobna”, “Jesteśmy ze stali”, “Taczi, tacz”, “Nocny Patrol”, “Boskie Buenos”.

Spektakl w reżyserii Joanny Satanowskiej – absolwentki Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie oraz studentki Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSTiF to nie tylko opowieść o jednej z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny muzycznej, ale także o godnej naśladowania postawie niezłomności, bezkompromisowości i konsekwencji w walce z przeciwnościami losu, systemem i politycznymi naciskami oraz własnymi słabościami.

Napisany specjalnie dla tarnowskiego teatru scenariusz powstał na podstawie książki Kamila Sipowicza „Kora, Kora. A planety szaleją”.

Spektakl został zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich.

Prapremiera odbędzie się 11 lutego o godz. 20.00.
Pokazy przedpremierowe 9 i 10 lutego o godz. 20.00. Gramy także: 14, 23, 24, 25 lutego.

Zapraszamy!