Teatr-Tarnow-spektakl-familijny-Akademia-Mr-Kleks-Daria-Wiktoria-Kopiec

Mr Kleks na Dzień Dziecka

Już niebawem Międzynarodowy Dzień Dziecka, z tej okazji zapraszamy młodych widzów na najnowszą premierę naszego teatru – spektakl „Akademia Mr Kleks” w reżyserii Darii Kopiec.

W Akademii Mr Kleks każdy może być kim chce, bez żadnych ograniczeń realizować swoje pasje i kreować rzeczywistość, tu nie brakuje przestrzeni na indywidualność, różnorodność i wolny wybór.

Mr Kleks – szalony marzyciel i kreatywny nauczyciel, pokazuje swoim podopiecznym jak odważnie żyć poza narzuconymi schematami i niestandardowo myśleć o pełnym ograniczeń i zasad świecie, pozwala rozwijać niezwykłe talenty i pielęgnuje nietuzinkowe osobowości. W jego Akademii znajdzie się miejsce dla każdego, kto nie boi się przekraczać granic i wierzy w siłę wyobraźni.

„Akademia Mr Kleks” to nowatorska adaptacja Elżbiety Chowaniec oparta na motywach kultowej „Akademii Pana Kleksa” Jana Brzechwy. Na scenie, obok aktorów tarnowskiego teatru, wystąpią młodzi, utalentowani debiutanci – adepci sceny hip-hopowej, rapowej i szeroko pojętego street-dance. Współczesna forma tekstu, energetyczna choreografia i niezwykłe obrazy stanowią mieszkankę wybuchową – wciągającą i przejmującą zarazem.

Gramy:

1 czerwca, godz. 17:00 pokaz przedpremierowy
2 czerwca, godz. 15:00 pokaz przedpremierowy
3 czerwca, PREMIERA, godz. 15:00
9 czerwca, godz. 12:00
oraz 5,6,7, 8 czerwca, godz. 9:00 i 11:30 

Rezerwacja tel. 14 688 32 87, kom. 784 976 025.

Serdecznie zapraszamy!