Mała Talia 2012

Od 26 maja do 11 czerwca będzie trwał IV Festiwal Spektakli Dziecięcych „Mała Talia 2012” organizowany przez Tarnowski Teatr. Dzieci z Tarnowa i okolic będą miały okazje zobaczyć pięć bajek.

Teatr to muzyka, słowo, gest i taniec jednocześnie. To wszystko mocno przemawia do dzieci i kształtuje jego wrażliwość. Teatr to miejsce zabawy, przygody i nauki, które pozostawia piękne wspomnienia w pamięci młodego widza. Teatr to także sposób na to, by pobyć ze sobą razem, całą rodziną. Dlatego zachęcamy: zabierajmy dzieci do teatru! Oczarujmy je teatrem!

Na dużej scenie Tarnowskiego Teatru zaprezentowanych zostanie pięciu tytułów:

– „Babcia mówi papa” Agata Biziuk i Agnieszka Makowska, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego

– „Mały Książe” Antoine de Saint-Exupéry, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego

– “Calineczka” Marta Guśniowska, Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku Białej

– “Robale” Agata Biziuk, Teatr Lalki i Aktora „KUBUŚ”

– “Kot w butach” Ireneusz Maciejewski, Teatr Lalek “Rabcio”,

Nie zawiodą się także sympatycy tarnowskiego amatorskiego Teatru Tuptusie – bowiem właśnie z myślą o nich 10 czerwca przygotowany został wieczór teatralny pod nazwą „Tuptusie dzieciom”. Zaprezentują najmłodszej publiczności fragmenty swoich spektakli oraz wybrane z nich piosenki.

Dodatkowe informacje na temat oferty „Mała Talia 2012” można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: k.bogusz@teatr.tarnow.pl.

Szczególnie polecamy bilet rodzinny do Tarnowskiego Teatru. Koszt to 45 zł za bilet dla 3-osobowej rodziny (w tym przynajmniej jedno dziecko). Ponadto każda następna osoba płaci tylko 15 zł.

Mała Talia odbywa się w ramach Projektu Cztery TALIE roku, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Załączniki