Krakowska Noc Teatrów – także w Tarnowie

16 czerwca startuje VI krakowska Noc Teatrów. Miłośnicy teatru wyruszą w niezwykłą nocną podróż po krakowskich teatrach oraz odwiedzą Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego. 

Wśród licznych atrakcji – najistotniejsze będą prezentacje kilkudziesięciu spektakli. Ponadto będzie można zobaczyć wystawy, pokazy multimedialne oraz poznać kulisy pracy aktora i zasady funkcjonowania teatrów.

W sobotę o godz. 19.00 na Małej Scenie Tarnowskiego Teatru wystawiony zostanie laureat nagrody publiczności XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia – spektakl „Wszystko o mężczyznach” w reż. Tomasza Obary.

Sztuka „Wszystko o mężczyznach” – to męski świat, wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiosów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów, w sytuacjach, kiedy staje się wobec utraty najbliższych… To dramaturgiczne wznowienie tematu znanego już naszym widzom ze spektaklu „Wszystko o kobietach”. Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasją i szczerością, dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Góreckiego, Tomasza Obarę i Piotra Pilitowskiego.

Bezpłatne zaproszenia na spektakl prezentowany w Tarnowskim Teatrze w ramach Nocy Teatrów można otrzymać w Biurze Organizacji Widowni ul. A. Mickiewicza 4 od środy 13 czerwca od godz. 12.00.

VI edycja krakowskiej Nocy Teatrów realizowana jest w ramach cyklu Krakowskie Noce 2012.

Załączniki