Konkurs plastyczny – “Babcia mówi pa pa”

Teatr im. Solskiego z okazji zbliżającej się premiery sztuki “Babcia mówi pa pa” w reżyserii Agaty Biziuk ogłasza konkurs plastyczny. Hasło, na którym mają skupić się młodzi twórcy, brzmi: “Gdzie jest babcia, kiedy jej nie ma?”.

Czy kiedykolwiek tęskniłeś za babcią? Zastanawiałeś się, gdzie się podziała? Pytałeś o to rodziców, może szukałeś jej w zakamarkach domu? Jeśli tak, Twoja historia ma wiele wspólnego z bohaterem naszego spektaklu- Krzysiem. Podziel się swoim doświadczeniem albo zastanów się, jak może czuć się chłopiec, który nie może już znaleźć swojej babci.

Technika wykonywania prac jest dowolna. W konkursie mogą brać uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Prace powinny być czytelnie podpisane i zawierać dane kontaktowe autora. Termin nadsyłania prac mija 21 maja. Natomiast wręczenie nagród odbędzie się podczas premiery spektaklu “Babcia mówi pa pa” 26 maja 2012 roku. Nagrodami w konkursie są gadżety teatralne i bilety rodzinne do teatru.

Zgłoszenia należy przesłać na adres Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów lub dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu. Informacje o konkursie pod nr tel. 14 688 32 88 lub sekretariat@teatr.tarnow.pl.

Załączniki