Koncert Aniołków Solskiego

Piosenka romantyczna; dla szczęściarzy; idealna na dedykację od Pani dla Pana, zwłaszcza jeśli Pani ma względem Pana bardzo konkretny plan na noc; piosenka dla fanów powieści Nabokova; piosenka przewrotna oraz dla dziewczyn, które chciałyby mieć chłopaka szamana. Te i inne propozycje znajdą się w programie koncertu Aniołki Solskiego vol 1.5, w wykonaniu Matyldy Baczyńskiej, Moniki Wenty i Piotra Niedojadło, który odbędzie się 26 stycznia, o godz. 16:00.

Będziemy śpiewać piosenki polskie, francuskie, rosyjskie i angielskie o miłości, o życiu, o tym co nas boli i dotyka, podnieca i raduje  mówi aktorka Monika Wenta

Wszyscy, którzy przyjdą na koncert, będą mieli niepowtarzalną okazję wyboru repertuaru. Nasz występ ma także charakter charytatywny. Zbieramy pieniądze na Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tarnowie – dodaje aktorka, Matylda Baczyńska

Niektóre pozycje w muzycznym MENU:

Piosenka nr 1:
Piosenka romantyczna. Doskonała zarówno jako dedykacja od Pani dla Pana, jak i od Pana dla Pani. Szczególnie sprawdzi się gdy chcemy po koncercie wyznać miłość (do czego serdecznie zachęcamy -To nie musi być pierwsze wyznanie :-)).

Piosenka nr 2:
Dla szczęściarzy, którzy widzą szklankę do połowy pełną, a świat – według nich – jest po to by go zdobywać. Dla zakochanych: od godziny, od wczoraj, od zawsze.

Piosenka nr 5:
Wspaniały materiał na dedykację dla drugiej połówki. Bardzo uniwersalna. Świetnie sprawdzi się zarówno na początku miłości jak i w jej rozkwicie. Idealna jako aperitif przed wspólnym wieczorem.

Piosenka nr 7:
Piosenka wspaniała na dedykację dla Pana, który jest nieustraszony, inteligentny, szybki, zwinny, niezawodny i elektryzująco – czarujący – krótko mówiąc jest Jamesem Bondem… Lub chciałby by nim był … Lub Pani zamawiająca dedykację by chciała by nim był …:-)

Piosenka nr 12:
Dla tych, którzy potrafią zapominać i wybaczać, a każdy dzień zaczynają z czystą kartą. Dla tych, którzy są mistrzami w dawaniu “ostatnich szans”. Dla tych, którzy codziennie mimo trudów i trosk ubierają się w ciepły uśmiech i różowe okulary.

Piosenka nr 14:
Dla dziewczyn, które chciałyby mieć chłopaka szamana. Albo chociaż ratownika. Albo już są dziewczynami takowych chłopaków i dedykują im tę piosenkę w podziękowaniu za wspólne, niezwykłe chwile. I dla chłopaków, którzy chcą tą piosenką powiedzieć wymarzonej dziewczynie: bądź moją chociaż wykształcenie mam zgoła nie ezoteryczne. A także dla tych, którzy łączą się z obecną tu odtwórczynią tej pieśni w trudzie bezsenności 😉 .

Podczas koncertu będą mogli Państwo wybrać interesującą pozycję, zamówić i zadedykować drugiej połówce, przyjacielowi, pięknej nieznajomej lub sobie. Wybór potwierdza się przez wrzucenie dowolnej kwoty do puszki kwestowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Tarnowie.

Bilet normalny – 30 zł
Bilet grupowy – 20 zł (powyżej 6 osób)

Termin: 26.01.2020, godz. 16:00 Duża Scena

Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025

Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl   

Zapraszamy!