Kolędy i pastorałki w Teatrze

Teatr im. Ludwika Solskiego serdecznie zaprasza w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku na koncerty kolęd i pastorałek.

20 grudnia o godz. 15.00 na schodach Teatru – kilka kolęd zabieganym tarnowianom, zaśpiewają aktorzy. Ujmująca, spokojna melodia kolęd daje chwilę wytchnienia i pozwala zatrzymać się na moment by w poczuć prawdziwą aurę świąt.

Z kolei 27 grudnia o godz. 19.00 wystąpi tarnowski chór GOS.PL który zaprezentuje tradycyjne polskie pastorałki i ich interpretacje w mieszance z folklorem różnych kultur.

W Nowy Rok 1 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy miłośników kolęd do posłuchania kolęd i pastorałek góralskich. Wystąpi: Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „PIĄTKOWIOKI” z Piątkowa nieopodal Nowego Sącza. Zespół przedstawi m.in. program kolędniczy “Kolędnicy z Turoniem”. Doskonała muzyka na żywo, a zarazem porywająca atmosfera koncertu dostarczą z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń. A wszystko to w barwnej oprawie artystycznej, oryginalnych góralskich strojach i tradycyjnych przebraniach kolędników.

Bilety w cenie 20 zł można już kupić w kasie teatru. Dodatkowe informacje oraz rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688-32-87 lub tel. kom. 784-976-026, a także na stronie internetowej www.teatr.tarnow.pl.

Sprzedaż biletów przez Internet na www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr/

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki