Finał projektu “Czarodziejskie zwierciadło”

Dobiega końca realizowany od 5 miesięcy w Dulczy Małej projekt “Czarodziejskie Zwierciadło”. Był to czas wspaniałej zabawy w teatr i przygody z prawdziwym teatrem, operą i filharmonią.

Wytężona praca aktorów Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie: Matyldy Baczyńskiej i Tomasza Piaseckiego daje efekt w postaci autorskiego przedstawienia w ich reżyserii. Liczymy, że naszym przedstawieniem pt. “Dzień w Dulczy” trafimy w serca i gust widowni. To czego nauczyliśmy się podczas projektu jest naszym bezcennym skarbem. Rozbudzone talenty, wyobraźnia oraz zdobyte umiejętności aktorskie są motorem, który daje nam napęd do podejmowania dalszych działań – mówi Krystyna Tomaszek z Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Dulczy Małej.

Szczególne podziękowania należą się Matyldzie Baczyńskiej i Tomaszowi Piaseckiemu, trudno spotkać ludzi wkładających w swoja pracę tyle serca, zaangażowania i cierpliwości połączonego z profesjonalizmem – podkreślają koordynatorki projektu.

Uczniowie z Dulczy Małej wybierają się z jeszcze jedną wizytą do teatru w Tarnowie – tym razem na premierę spektaklu “Alicja w Krainie Czarów”.

Załączniki