Dziecko i niania w teatrze

W ofercie Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego pojawiła się nowa propozycja skierowana przede wszystkim do najmłodszych widzów i ich opiekunów. Dziecko i niania w teatrze to propozycja adresowana głównie do młodych rodziców, którzy szukają ciekawej propozycji dla swoich pociech. Bilet na dopołudniowy spektakl dla maluszka i jego opiekuna kosztuje tylko 25 zł.

Teatr to muzyka, słowo, gest i taniec jednocześnie. To wszystko mocno przemawia do dzieci i kształtuje jego wrażliwość. Teatr to miejsce zabawy, przygody i nauki, które pozostawia piękne wspomnienia w pamięci młodego widza. Teatr to także sposób na to, by pobyć ze sobą razem, całą rodziną. Dlatego zachęcamy: zabierajmy dzieci do teatru! Oczarujmy je teatrem!

W ofercie Solskiego znajduje się szereg spektakli familijnych granych w godzinach dopołudniowych, gdy mamy, babcie lub nianie poszukują sposobu na urozmaicenie programu dnia . W ofercie dla najmłodszych znajdują się  m.in. „Powrót kransoludków”, „Mały książę”  czy też „Tajemniczy Ogród”. Aktualny repertuar można znaleźć na stronie www.teatr.tarnow.pl – mówi dyrektor naczelny Rafał Balawejder. Ponad to już na przełomie maja i czerwca w Tarnowskim Teatrze odbędzie się festiwal bajek – Mała Talia. Dzieci będą miały możliwość obejrzenia pięciu tytułów (wszystkie prezentacje na dużej scenie Tarnowskiego Teatru): premierowy spektakl – „Babcia mówi papa” w reżyserii Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej, „Małego Księcia”, a także gościnne spektakle wśród których zaprezentowane zostaną: “Calineczka” z Teatru Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku Białej, “Robale” z Teatru Lalki i Aktora „KUBUŚ” w Kielcach oraz “Kot w butach” z Teatru Lalek “Rabcio”.

Nie trzeba być psychologiem, by wiedzieć, że gust i zainteresowania człowieka kształtują się od najmłodszych lat. Nie inaczej jest z miłością do teatru. Warto teatralną atmosferą „zarażać“ dziecko od małego. Kto wie? Może w przyszłości chętniej będzie spędzać czas w teatrze niż przed telewizorem czy ekranem komputera?!

Dodatkowe informacje na temat oferty można uzyskać bezpośrednio w kasie teatru, jak również telefonicznie pod nr  (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026,

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki