Dodatkowy spektakl “Kogut w rosole”

Ze względu na duże zainteresowanie spektaklem Teatru STU w Krakowie “Kogut w rosole” Samuela Jokica, zapraszamy na dodatkowy spektakl, który odbędzie się w niedzielę 29 września o godz. 15:30 w Centrum Sztuki Mościce.

Spektakl wyreżyserowany przez Marka Gierszała opowiada historię grupki bezrobotnych mężczyzn. Wpadają oni na zaskakujący pomysł – postanawiają założyć grupę striptizerską. Bohaterów czeka prawdziwa chwila próby – śmiały pomysł obnaża lęki, zahamowania, niedoskonałości, kompleksy. Ciała bowiem nie do końca odpowiadają kanonom z „pism dla pań”, a i z poczuciem rytmu nie jest najlepiej. Czy członkowie samozwańczej grupy Dzikie Buhaje wytrwają i dopną swego?

„Kogut w rosole” to nie tylko komedia o zrzucaniu ciuchów, to także historia, która z lekkością i w żartobliwy sposób pokazuje ludzi, których troski i obawy dnia codziennego są nam bardzo bliskie (S. Jokic). Przezabawna historia o tym, że nigdy nie należy się poddawać i że każdy zasługuje w życiu na swoje pięć minut.

Wystąpią: Tomasz Schimscheiner, Rafał Dziwisz, Kajetan Wolniewicz, Andrzej Deskur, Rafał Szumera, Dariusz Starczewski, Feliks Szajnert

Termin: 29.09. 2019, godz. 15:30

Miejsce:  Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1

Rezerwacje: Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87, 784 976 025

Sprzedaż w kasie biletowej przy Mickiewicza 4

Sprzedaż online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/264402/ref/b24_tarnowski-teatr/lang     

XXIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2019 dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Budżetu Miasta Tarnowa.

Fot. Paweł Nowosławski

Załączniki