Bilety do Solskiego także przez telefon

Wrzesień okazał się bardzo dobrym miesiącem dla Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Spektakle prezentowane na scenie przy Mickiewicza 4 obejrzało 7497 widzów, a dodatkowo blisko 500 osób zobaczyło spektakl w plenerze na Tarnowskim Rynku.

To kolejny rekord jaki notujemy w ostatnim okresie, a równocześnie najlepszy wynik w ciągu ostatnich 25 lat – mówi Krzysztof Bogusz Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego. Również październik zapowiada się równie rekordowo – widzowie zobaczą blisko 50 spektakli na małej i dużej scenie.

Część sprzedaży jest realizowana przez nowe kanały dystrybucji biletów, a dodatkowo Teatr Solskiego we współpracy z firmą Vectorsoft udostępnia aplikację do mobilnych zakupów. Osoby lubiące kupować bilety bez konieczności wychodzenia z domu z pewnością skorzystają z nowej możliwości.

Tiketto – bo taką nazwę nosi aplikacja udostępniająca bilety do teatrów z największych polskich miast, powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą w łatwy i szybki sposób zapoznać się z repertuarem teatrów, dokonać wyboru spektaklu i zakupić bilet. Tiketto obsługuje płatności MasterPass. Aplikacja dostępna jest w systemach Android, iPhone oraz Windows Phone.

Serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w promocji „Drugi bilet za 50%”. Kup 2 bilety w jednej transakcji, zapłać MasterPass a otrzymasz zniżkę 50% na drugi bilet.

Bilety przez Internet na spektakle grane w Teatrze Solskiego można również zakupić za pośrednictwem platformy EKOBILET, która jest zintegrowana z teatralnym profilem na Facebooku, oraz stroną internetową www.teatr.tarnow.pl. Płatności za bilety dokonywane są za pomocą systemu dotpay.pl, a klient otrzymuje bilet na spektakl w formie MMS na swój telefon oraz skrzynkę email.

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej Tiketto.
Regulamin promocji “Drugi bilet za 50%” <==
Aplikacja do pobrania <==

Załączniki