3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego

Żyj nie byle jak, żyj świadomie, czyli 3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego – także w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

 8 października rusza 3. Festiwal Psychologii w Tarnowie podczas którego organizatorzy pokażą jak mądrze i świadomie żyć, cieszyć się z każdej chwili, doceniać ludzi, wyciągać wnioski z lekcji życia. Potrwa 4 dni – w dniach 8-11 października 2014.

 W programie zainteresowani znajdą warsztaty filozoficzne (może warto zmienić punkt widzenia i spojrzeć na siebie i swoje życie z tej innej, filozoficznej strony?), warsztaty rozwijające kreatywność, spotkanie z grafologiem, który wykona analizę osobowości na podstawie charakteru pisma, warsztaty o tym jak rozmawiać, by się porozumieć. Festiwal to także gratka dla dzieci, dla których odbędą się gry i zabawy, malowanie twarzy oraz taneczne warsztaty.

Festiwal Psychologii to nie zamknięta, akademicka impreza, ale kilkudniowe, bezpłatne wydarzenie, które zmienia Tarnów w Miasto Psychologii. Czekają na Was nie tylko znakomite warsztaty i kawał, przydatnej każdemu, wiedzy o człowieku, lecz także bezpłatne i otwarte konsultacje psychologiczne – zapisy na stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com – mówi Weronika Wrzesińska, prezes Stowarzyszenia Kropla Słońca, organizatora festiwalu.

Psychoterapeuta Leszek Kapler powiedział: O naszym rozwoju nie decyduje rodzaj zdarzeń, które nas spotykają, tylko nasza postawa wobec nich, zwłaszcza taka, która nastawiona jest na współdziałanie z procesem życia, odczytywanie jego wskazań, wykorzystywanie doświadczeń do uczenia się, wzmacniania i budowania siebie. Rozwój zdaje się więc jest nieubłagalny, możemy jedynie spowalniać lub przyspieszać jego tempo.

Festiwal Psychologii to autorski projekt Stowarzyszenia Kropla Słońca, w 100% finansowany z budżetu Stowarzyszenia, w 100% bezpłatny dla odbiorców, w 100% wolontariacki.
Zapraszamy i polecamy.

Szczegóły na www.kropla-slonca.pl.

Załączniki