Zaproszenie do udziału <strong>w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2023</strong>

Zaproszenie do udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2023

Serdecznie zapraszam Państwa Teatry do udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA 2023, który zaplanowany jest między 22 września a 1 października 2023 roku i zapewne może stać się okazją do zaprezentowania przedstawień komediowych z całej Polski – zarówno z teatrów instytucjonalnych jak i tych prowadzonych przez fundacje czy stowarzyszenia.

Jak co roku zatem, oczekujemy i zachęcamy zatem do zgłaszania zabawnych i śmiesznych – przedstawień w różnorakich formułach. Mile widziane będą klasyczne komedie, farsy, zabawne musicale, satyry czy przewrotne historie obyczajowe dające powód do śmiechu. Niech festiwal w dalszym ciągu będzie miejscem, gdzie widzowie setkami przychodzą dla swoich ulubionych aktorów, a dziesięć dni spędzonych w teatrze pozostawi na długo znakomite wrażenia. Rzecz jasna dzięki Państwu profesjonalnym i inteligentnym przedstawieniom.

Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzony profesjonalnemu jury, ono zadecyduje o przyznaniu statuetki Talii. Tradycyjnie publiczność będzie miała możliwość wyboru ulubionego spektaklu w osobnym głosowaniu.  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 10 marca 2023 roku.

Do zobaczenia jesienią w Tarnowie!

Fot. Artur Gawle