JAŚ I MAŁGOSIA Teatr Tarnów

Zapraszamy dzieci i rodziców na najnowszą bajkę “Jaś i Małgosia”

Bajka “Jaś i Małgosia ” w adaptacji Moniki Wenty i z muzyką Piotra Niedojadły to najświeższa w naszym repertuarze propozycja dla młodszej części Widowni Tarnowskiego Teatru.

Mimo, że ze względu na obecną sytuację na świecie i obostrzenia dotyczące funkcjonowania teatrów niewielu Widzów miało okazję zobaczyć spektakl na żywo – nasza realizacja zdołała już zyskać uznanie Dziecięcego Jury na festiwalu Mała Talia. Z ogromną radością zapraszamy na najbliższe spektakle nie tylko dzieci, ale również rodziców i dziadków. Mamy nadzieję, że wspólne wyjście do teatru sprawi Państwu wiele radości – mówi Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna i reżyser spektaklu „Jaś i Małgosia”.

Bajka o dwójce rodzeństwa Jasiu i Małgosi skupia się na opowiedzeniu o relacjach międzyludzkich. Jak dzieci reagują, gdy w świat wkracza nowa osoba, jak funkcjonują ze sobą, jak razem poznają świat i próbują znaleźć w nim miejsce dla siebie. Zakładamy iż zło i złe uczynki biorą się z wewnętrznego nieszczęścia osoby je czyniącej oraz braku miłości, przyjaźni w jej życiu. A także, że każdy ma prawo do błędu oraz do drugiej szansy, że w każdym z nas tak naprawdę tkwi dobry człowiek. Zaś prawdziwa przyjaźń i miłość są wartościami bezcennymi, trzeba je chronić i pielęgnować.

Piękna muzyka, wiele piosenek, wesołe dialogi, kolorowa scenografia i kostiumy, wartka akcja pozwolą na nowo spojrzeć na bardzo dobrze znaną nam baśń. Każdy, dorosły i dziecko, znajdzie w świecie “Jasia i Małgosi” coś dla siebie.

Obsada: Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Tomasz Piasecki, Kamil Urban, Piotr Niedojadało ( gościnnie)

Polecamy bilet rodzinny w cenie 20 zł od osoby, który obowiązuje przy minimum 3 widzach.

Gramy dla 50 % widowni.

Terminy: 6 i 7 marca, sobota i niedziela, o godz. 16:00, Duża Scena

Rezerwacje: 14 688-32-87, 784-976-025, 668-323-998

Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/

Fot. Paweł Topolski

Zapraszamy na Mickiewicza 4!