mady-baby-edu-premiera-w-teatrze

“Mady-Baby.edu” – premiera online w Teatrze Solskiego

7 lutego o godz. 18:00 odbędzie się premiera spektaklu Gianiny Cărbunariu „mady-baby.edu” w reżyserii Krzysztofa Prusa. 

Wyłoniona z grona siedemdziesięciu kandydatek Anna Zachciał wystąpi w roli Mădăliny. Jako Bogdan, delikatny i wrażliwy student sztuk wizualnych (wrażliwy, jak to często artyści, zwłaszcza na własnym punkcie) – Maciej Babicz. Jako Voicu, sutener – twardziel o mentalności dużego dziecka – Tomasz Wiśniewski, który dwanaście lat temu tą właśnie rolą debiutował na tarnowskiej scenie. Trójka aktorów zapewni niemałą dawkę emocji – mówi Krzysztof Prus, reżyser spektaklu.

Bohaterowie z rodzinnej Rumunii przylecieli do Dublina po to, żeby poczuć się Europejczykami. Lecz im dalej uciekają od rodzinnego domu, tym bardziej chcą rodzinny dom stworzyć, im mocniej pragną być Europejczykami, tym głębiej czują się Rumunami, im więcej marzą, tym boleśniejsze okazuje się zderzenie marzeń z rzeczywistością. Spektakl o tworzeniu domowej strony porno mady-baby.edu im bardziej grany jest serio, tym bardziej okazuje się groteską.

Bilet na spektakl „mady-baby.edu” w wersji online można zakupić na dwa sposoby:
w kasie Teatru przy Mickiewicza 4 oraz przez Internet. Koszt dostępu to symboliczne 9, 90 zł.

Link do zakupu przez Internet udostępnimy na naszej stronie oraz na facebooku. Nastąpi z niej przekierowanie do panelu, poprzez który do tej pory można było zakupić bilety na nasze wydarzenia – mówi Karolina Białas, kierownik Działu Promocji i Organizacji Widowni.

W przypadku zakupu w kasie teatru, na wydrukowanym bilecie będzie podany adres strony internetowej i kod, który umożliwi oglądanie. Spektakl będzie dostępny od 7 lutego, od godz. 18:00 do jego zakończenia.

Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek, 2 lutego.

Linkhttps://live.bilety24.pl/event/index/0ea211b09d36f260fc2332ca8005c9b140e8859d

Spektakl „mady-baby.edu” jest przeznaczony dla widzów od 16 roku życia.

Fot. Paweł Topolski

Załączniki