babcine-melodie-2021-teatr

Koncert “Babcine Melodie” na dzień babci i dziadka

21 stycznia, w czwartek, o godz. 17:00 odbędzie się premiera online finałowego koncertu wieńczącego warsztaty muzyczne “Babcine melodie” w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

W trakcie ferii, przez kilka dni spotykaliśmy się wirtualnie z grupą utalentowanych dziewcząt i chłopców, w wieku od 7 do 16 lat, którzy zaśpiewali i zagrali kilka utworów, które mamy nadzieję przypadną do gustu wszystkim babciom i dziadkom – mówi Monika Wenta, aktorka prowadząca warsztaty.

Wśród warsztatowiczów byli wokaliści a także instrumentaliści. Uczestnicy grali na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze, ukulele, cymbałkach, własnoręcznie zrobionym shakerze a nawet na kaloryferze. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zwłaszcza, że sporym ograniczeniem, także dla nas, był brak możliwości spotkań na żywo – komentuje Piotr Niedojadło, kierownik muzyczny warsztatów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania Koncertu “Babcine melodie”za pośrednictwem teatralnego kanału YouTube Teatru Solskiego, w czwartek, 21 stycznia, od godz. 17:00.

Nagranie było dostępne do 22 stycznia, do godz. 22:00.