trzech mężczyzn i dwie aktorki stoją trzymają się za ramiona uśmiechają się ubrani są w kolorowe

Kabaret NaTenCzas przygotowuje premierę z piosenkami Osieckiej i Młynarskiego

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza na premierę nowego programu tarnowskiego kabaretu literackiego NaTenCzas “Nie ma jak… Osiecka, Młynarski” w reżyserii Jerzego Pala, która odbędzie się 18 listopada o godzinie 18:00 na Dużej Scenie Teatru.

To już czwarty spektakl kabaretowy przygotowany przez aktorów związanych z Tarnowskim Kabaretem Literackim NaTenCzas, czyli Zinaidę Zagner, Monikę Wentę, Jerzego Pala, Kamila Urbana oraz akompaniatora i autora aranżacji muzycznych, Piotra Niedojadło.

W spektaklu wybrzmiewać będą teksty Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego wraz z piosenkami z muzyką Jerzego Wasowskiego, Ryszarda Sielickiego, Marka Sarta, Wojciecha Solarza, Jerzego Satanowskiego, Adama Sławińskiego, Jerzego Derfla, Panajota Bonadżijewa, Macieja Małeckiego, Andrzeja Zielińskiego, Jerzego Matuszkiewicza, Seweryna Krajewskiego.

Lekka, kabaretowa forma tego przedstawienia jest zaproszeniem do radosnego spędzenia czasu przy jednoczesnym obcowaniu z tekstami i muzyką znakomitych artystów, które obrazują przeżycia dwóch pokoleń – Polaków pamiętających czasy PRL i Młodych. Ich pierwsze miłości, zakładanie rodziny, małą stabilizację, zderzenie się z rzeczywistością PRL, pierwsze bunty, błądzenie, szukanie drogi aż po nadzieję.

16, 17 listopada (czwartek, piątek), godz. 18:00 – pokazy przedpremierowe, Mała Scena
18 listopada (sobota), godz. 18:00 – PREMIERA, Duża Scena

Rezerwacja i sprzedaż biletów – Biuro Promocji i Organizacji Widowni:  14 688 32 87, 784 976 025 lub 6687 323 998
Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/

Projekt dofinansowany ze środków Związku Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie

Fot. Mateusz Niemczura