logosy partnerów teatru elit kebab turecko kurdyjski, kajaki dunajcem, mądel

Bilety do Solskiego ze zniżką u partnerów

Teatr Solskiego rozpoczyna współpracę z firmami z regionu, dzięki której widzowie będą mogli korzystać z szeregu różnych promocji.

Z inicjatywy rady pracowników powstał projekt, polegający na wzajemnym wsparciu teatru i biznesu. Efektem tej współpracy opartej w dużej mierze o wzajemną promocję, mają być realne korzyści, czyli niższe ceny dla naszych widzów – mówi Maciej Wietrzyk, przewodniczący Rady Pracowniczej

Pierwszą firmą, z którą rozpoczynamy  współpracę  jest  Mądel Sp. z o.o. działająca od 1989 roku, która wypracowała rozpoznawalną markę na ryku paliw.

Widzowie Teatru Solskiego, którzy kupią bilet na spektakl będą mogli skorzystać z upustu w wysokości  5 gr za 1 litr dowolnego paliwa na wszystkich stacjach paliw firmy Mądel Sp. z o.o. Rabat będzie obowiązywał od 1 lipca do 31 grudnia 2021 roku. Wystarczy okazać bilet na spektakl repertuarowy tarnowskiego teatru. Ze zniżki można skorzystać do 30 dni od dnia prezentacji spektaklu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Mądel:
http://www.madel.pl/stacje

Kolejnym partnerem jest Elit Kebab przy ulicy Wałowej 39 w Tarnowie, w którym kurdyjscy kucharze przygotowują z najwyższej jakości produktów przepyszne kebaby w bułce, cieście, picie czy z frytkami. Po okazaniu biletu do Teatru, przez 30 dni od daty spektaklu, można uzyskać rabat w wysokości 1 złotego przy zakupie produktów z menu Elit Kebab, z wyłączeniem napojów i dodatków.

Pełne menu: https://www.elitkebab.pl

Kajaki Dunajcem to z kolei partner, oferujący między innymi uczestnictwo w spływach jedno lub kilkudniowych Dunajcem, Popradem lub Rabą a także organizację imprez integracyjnych dla firm. Po okazaniu biletu do Teatru Kajaki Dunajcem udzielą rabatu w wysokości 20%.

Szczegółowa oferta: https://kajakidunajcem.pl

To dopiero początek. Jesteśmy w trakcie podpisywania umów z kolejnymi partnerskimi firmami i w najbliższych tygodniach będziemy mogli przekazać szczegóły dotyczące nowych ofert promocyjnych. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa Państwa zainteresuje. Co ważne, jeden bilet będzie uprawniał do zniżek we wszystkich firmach, z którymi współpracujemy – mówi Maciej Wietrzyk, przewodniczący Rady Pracowniczej, pomysłodawca projektu

Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

Kontakt: Maciej Wietrzyk: 14 688 32 88
Bernadetta Ciochoń: Biuro Promocji i Organizacji Widowni : 14 688 32 87 

Załączniki