VIII Koncert Zaduszkowy

Czas trwania: 90 min

Duża Scena

Wydarzenie archiwalne

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO powraca do organizacji koncertu zaduszkowego. Odbędzie się on w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w niedzielę, 7 listopada w dwóch odsłonach, o godz. 15.00
i o godz. 18.00.

W tym roku – z uwagi na niepewną sytuację pandemiczną – sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się dopiero 2 listopada w siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Wcześniej miejscówki można zarezerwować, dzwoniąc pod numer 14 639 09 09.

W VIII Koncercie Zaduszkowym w Tarnowie wystąpią: Klezmorim Trio, Bartek Szu & Te Fajne Dziewczyny, zespół MONK, Milena Łącka, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest ponad 300 dzieci.
Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem
i niepełnosprawnościami, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej
i aktywną świetlicę terapeutyczną oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Parkoszu.

www.ichlepszejutro.pl

Załączniki